قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

بازار مجاری ایرانیان که به لطف الهی راه اندازی شده است در پی آن است تا با کمک شما تولید کنندگان و مصرف کنندگان محترم هر چه سریعتر به هدفش که تقویت تولید کنندگان و حمایت از مصرف کنندگان است برسد.
بازار مجازی ایرانیان در راستای تقویت فعالین بازار ایران و فراهم کردن فضای مناسب جهت رشد بیشتر و با کیفیت تامین کننده ها، واحدهای تولیدی و خدماتی راه اندازی شد؛ و این بستر را فراهم کرد تا خریداران ایرانی نیز بتوانند راحت تر محصول مورد نظر خود را در سراسر ایران شناسایی کنند و به صورت مستقیم محصول و در خواست مورد نظر خود را از تامین کننده ی دست اول دریافت کنند.

ما دنبال آن هستیم تا فضایی را فراهم بیاورم که تولید کنندگان و مصرف کنندگان در کمترین زمان ممکن بتوانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

هدف ما معرفی شناسایی تولید کننده های است که شاید بخاطر نداشتن امکانات لازم جهت تبلیغات محصولاتشان علی رغم کیفیت و قیمت مناسب از دید مصرف کنندگان خارج شده است و از طرف دیگر کمک به مصرف کنندگان است تا گزینه های بیشتری در برابر خود برای انتخاب داشته باشند و به آنچه که دوست دارند با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن برسند.

با تشکر

بازار مجازی ایرانیان